Podpora meteorologicke stanice

O čem je podpora této meteostanice?

Tato meteorologická stanice díky své náročnosti na zřízení  a částečně i provoz je výbornou příležitostí pro několik málo osob, či firem, jak se zviditelnit.

Jak již víte z tohoto webu, meteostanice je přístupná široké veřejnosti, a to zcela zdarma na internetu. Rozličné údaje si tak zobrazí jakýkoli návštěvník tohoto meteo webu nejen na počítači, ale i mobilních zařízeních, která jsou připojena na internet, a to z celého světa.

Z vlastní zkušenosti vím, že údaje o počasí jsou velmi vyhledávané, a zvláště v daných lokalitách. Velké množství návštěvníků webu tak zároveň s meteo údaji získá i informace o lidech, či firmách, které podporují danou meteorologickou stanici v Kladrubech nad Labem.

Jelikož bych rád poskytoval na webu meteo údaje a nevytvářím žádný reklamní web doplněný meteo údaji, bude na tomto webu pouze několik málo možností, jak se zviditelnit. Zviditelnit se může kdokoli. Je jedno jestli jste firma, drobný a začínající živnostník, nebo soukromá osoba. Pouze několik málo z Vás zájemců získá svůj prostor na tomto meteo webu!

Proč dávám možnost se zviditelnit?

  • Kromě reklamního banneru, či jiného odkazu na web nebo jiný kontakt, máte možnost tuto příležitost využít i k marketingovým účelům a využít netradiční reklamy ve svém podnikání, kde se s návštěvníky Vašeho webu podělíte  i o informace o Vašich doplňkových činnostech, či zájmech. Věřte, že takováto informace o Vaši podpoře meteostanice, která v dalších fázích bude i varovat před mimořádnou meteo situací k ochraně zdraví a majetku v celém okolí, budou velmi zajímavou informací k dalšímu vylepšení Vašeho jména, či firemní značky! Budete mít k dispozici i banner s meteo údaji, který si můžete vložit přímo na své webové stránky!
  • Druhým důvodem je skutečnost, že provozovaná meteostanice bude opakovaně zmíněna i v připravovaných vzdělávacích projektech, ze kterých se na náš meteo web dostane velké mnnožství návštěvníků nejen z ČR, ale i zahraničí!
  • Třetím důvodem je skutečnost, že bych rád provozoval meteostanici v maximální možné míře a maximálním počtu údajů, a to včetně doplňkových věcí, jako je využívání obnovitelných zdrojů pro provoz meteo stanice, záložní mobilní internet pro případ výpadku stávajícího internetového připojení místního poskytovatele internetových služeb při mimořádných událostech, možnost sledování čidel námi provozované meteostanice webovou kamerou a mnohé další. Veškeré tyto doplňky a samotné náklady na provoz meteostanice nepatří mezi ty nejnižší, a jelikož veškeré meteo údaje poskytujeme zdarma široké veřejnosti, je to možnost, jak získat alespoň částečnou finanční podporu na provoz celého systému.

Pokud patříte k lidem nebo firmám, kteří buď chtějí podpořit meteostanici, nebo chtějí využít marketingové možnosti ve svém podnikání díky meteo zařízení, pak jste vítáni!

Co získáte, když podpoříte meteostanici i své podnikání?

Kromě výše zmíněných informací bude banner či jiný kontakt na Vás umístěn na tomto meteo webu. Čím dříve se rozhodnete využít této jedinečné nabídky, tím více máte šanci získat místo na webu k Vaší propagaci! Opravdu je zde pouze několik málo míst pro Vaše odkazy!

Díky mým podnikatelským projektům se o Vás a Vaši podpoře dozví široké spektrum lidí a to nejen z okolí, ale celé republiky i zahraničí! Možná máte internetový obchod, nebo pobočky po celé republice. Možná i prodáváte nemovitosti po celém území ČR, možná pouze  v zahraničí… Sami dobře víte, že je důležité využít každé dostupné možnosti získat potenciálního klienta. Tady máte možnost!

Několik měsíců jsem testoval partnerskou meteostanici a díky analitickým nástrojům jsem získal neocenitelné informace o návštěvnosti a mimo jiné jsem zjistil, že testovaná meteostanice měla neskutečnou návštěvnost a dlouhou dobu sledování daných stránek nejen z ČR nebo Slovenska, ale i z druhého konce světa! Teď jistě sami uznáte, že je to úžasná příležitost se zviditelnit!

Jaké jsou možnosti podpory meteostanice?

  • Pronájem prostoru pro reklamní banner
  • Finanční dar dle Vašeho uvážení
  • Využití některé  z mých vybraných služeb nejenom v oblasti foto-video-tisk
  • Nákupem vlastní meteostanice včetně mé podpory při zprovoznění meteostanice
  • Nákupem reflexních doplňků na oděv pro Vaši bezpečnost (Dle nově vydaného zákona musí mít každý člověk pohybující se při snížené viditelnosti mimo obec na sobě reflexní doplňky!) Získáte je tak brzy i u mne! Bude k dispozici reflexní pásek, outdoor bezpečnostní a módní doplněk PARACORD náramek s reflexním a nebo neonovým materiálem,….) Sledujte tento web a web www.KlarubskePolabi.cz . Informace o této možnosti Vám zašlu až do Vašeho e-mailu. Stačí zadat své jméno a e-mail do formuláře (klikni) pro odběr občasných zajímavostí, ze kterých se můžete kdykoli jedním kliknutím odhlásit!

Jak co nejdříve podpořit meteostanici?

V současné době se připravuje pro mé další projekty online platební systém pro platbu kartou, převodem, SMS apod. Po dokončení příprav systém implementuji i na tento web.

V tuto chvíli mne můžete kontaktovat a dle Vaší nabídky Vám poskytnu potřebné informace a následně vystavím doklad o platbě…