Skutečně naměřené hodnoty ONLINE!

... sledujte aktuální měřené hodnoty online na tomto webu http://pocasi.jaroslavsmekal.cz ...

Fotogalerie

... doplňujeme nejen fotografie počasí z této lokality! Přidejte se! Zašlete Vaše fotografické postřehy a přidám je na tento web. Vybrané snímky s Vašim slouhlasem zveřejním i na webu www.KladrubskePolabi.cz . Kontaktujte mne!

Kontaktní údaje

Videogalerie

... doplňujeme rozličná videa nejenom z této lokality na téma počasí. Pošlete mi Vaše videa s rozmary počasí z této lokality! S Vašim souhlasem je zveřejním nejen na tomto webu, ale i partnerském webu www.KladrubskePolabi.cz !

Kontaktní údaje

Zasílání zpráv

... zadejte svůj e-mail do formuláře na tomto webu, odešlete kliknutím na tlačítko a zašleme Vám čas od času nějaké zajímavosti a novinky na téma METEOstanice v Kladrubech nad Labem!

Chci zasílat informace!

Velkoformátový tisk fotografií

... vytisknu Vám Vaše fotografie nejen na téma počasí na vlastní velkoformátové tiskárně. Vyzdobte si Vaši nemovistost pomocí foto-dekorace! Rozměry na vyžádání (obvykle 30x45 až 80x150 cm) Slevový kód: "METEOstanice" Vám zaručí slevu 10 - 20 % a navíc tím podpoříte provoz této meteostanice! Kontaktujte mne!

Chci SLEVU a TISK fotografie - Kontaktní údaje

Návod na ovládání

Jak ovládat meteorologickou stanici na tomto webu?

Níže Vám prozradím návod vedoucí k zobrazení rozličných doplňkových údajů nejen z historie měřených hodnot této meteorologické stanice…

Obrázkový návod je níže od video-návodem…

VIDEO s návodem na ovládání můžete zvětšit na celou obrazovku kliknutm na ikonu v pravém dolním rohu videa…

 

 

Kliknutím na obrázek se grafický návod zvětší!

Základní přehled meteo-údajů

Popis meteorologické stanice Kladruby nad Labem - Jaroslav Smékal. http://pocasi.jaroslavsmekal.cz

Jak zobrazit údaje za poslední hodinu

Popis meteorologické stanice Kladruby nad Labem - Jaroslav Smékal. http://pocasi.jaroslavsmekal.cz

Stránka přehledu z historie meteo-stanice

Údaje z historie lze vyvolat za období dne, týdně, měsíce i roku. Meteorologická stanice ukládá všechna naměřená data. Po zvolení rozsahu (den, týden, měsíc, rok) můžete kliknutím na tlačítko „Vybrat hodnoty“ označit údaje, které chcete zobrazit. U zobrazení minimálních a maximálních hodnot v daném období můžete označit údaje ze všech senzorů. Pokud máte zvolenou záložku „Graf hodnot“ (obrázek níže), pak Vám pro větší přehlednost doporučuji zobrazit postupně maximálně údaje ze 2 senzorů.

Popis meteorologické stanice Kladruby nad Labem - Jaroslav Smékal. http://pocasi.jaroslavsmekal.cz

Graf naměřených hodnot z historie

Posuvník na vodorovné ose X zobrazuje časovou hodnotu a doplňkovou informací je i údaj o východu a západu slunce. Při najetí kurzoru na dané místo se zobrazí naměřené údaje v daný čas. Naměřené hodnoty v daném čase se zobrazují v levém horním rohu grafického náhledu. Barva křivky odpovídá barvě údajů zvoleného senzoru. Na obrázku je pro názornost zeleně zobrazený atmosférická tlak v hPa přepočtených na nadmořskou výšku 213 m.n.m. a červeně teplota ve °C.

Popis meteorologické stanice Kladruby nad Labem - Jaroslav Smékal. http://pocasi.jaroslavsmekal.cz

Pomohl Vám grafický návod?

Přeji Vám pohodlné ovládání této meteostanice. Sdílejte tento web s přáteli a podělte se s postřehy počasí! Zašlete fotky, videa nebo jen články na téma počasí a vaše postřehy zveřejním na tomto webu!