Skutečně naměřené hodnoty ONLINE!

... sledujte aktuální měřené hodnoty online na tomto webu http://pocasi.jaroslavsmekal.cz ...

Fotogalerie

... doplňujeme nejen fotografie počasí z této lokality! Přidejte se! Zašlete Vaše fotografické postřehy a přidám je na tento web. Vybrané snímky s Vašim slouhlasem zveřejním i na webu www.KladrubskePolabi.cz . Kontaktujte mne!

Kontaktní údaje

Videogalerie

... doplňujeme rozličná videa nejenom z této lokality na téma počasí. Pošlete mi Vaše videa s rozmary počasí z této lokality! S Vašim souhlasem je zveřejním nejen na tomto webu, ale i partnerském webu www.KladrubskePolabi.cz !

Kontaktní údaje

Zasílání zpráv

... zadejte svůj e-mail do formuláře na tomto webu, odešlete kliknutím na tlačítko a zašleme Vám čas od času nějaké zajímavosti a novinky na téma METEOstanice v Kladrubech nad Labem!

Chci zasílat informace!

Velkoformátový tisk fotografií

... vytisknu Vám Vaše fotografie nejen na téma počasí na vlastní velkoformátové tiskárně. Vyzdobte si Vaši nemovistost pomocí foto-dekorace! Rozměry na vyžádání (obvykle 30x45 až 80x150 cm) Slevový kód: "METEOstanice" Vám zaručí slevu 10 - 20 % a navíc tím podpoříte provoz této meteostanice! Kontaktujte mne!

Chci SLEVU a TISK fotografie - Kontaktní údaje

Aktuální počasí

Právě sledujete online informace načítané z meteostanice Kladruby n/L!

Meteorologická stanice Kladruby nad Labem, http://pocasi.jaroslavsmekal.cz

NÁVOD:  JAK OVLÁDAT METEOSTANICI (klikni)

 

Zadejte svůj e-mail do formuláře a čas od času získáte info o zajímavostech této stanice, její plánované změny, nečekané naměřené údaje a mnoho dalšího! Je to ZDARMA a z odběru se můžete kdykoli odhlásit jedním kliknutím!

Poznámka: pokud se zobrazí informace „stanice je offline“ tak došlo pravděpodobně k výpadku internetu místního poskytovatele a data budou doplněna ihned po jeho obnovení. Meteostanice ukládá data i při výpadku elektrické energie díky záložnímu systému.

 Provoz meteorologické stanice Kladruby nad Labem podporují:

nternetový obchod www.NakupProKazdeho.cz&Oficiální stránky firmy Montáže Šolta - Kovoobrábění Šolta

Doporučujeme téma nejžádanějších EET pokladen: EET nejžádanější pokladna

 


 

Pokud chcete, můžete provoz meteostanice podpořit!