Zasílání zpráv

Chcete získat zajímavosti, novinky i nečekané události meteorologické stanice v Kladrubech nad Labem?

Zajímají Vás přehledy i naměřené hodnoty a toužíte je mít po ruce? I takovéto exportované údaje čas od času zašlu až do Vaší e-mailové schránky zcela ZDARMA!

Jak získat zajímavosti do Vaší e-mailové schránky ZDARMA?

  1. Vyplňte si do formuláře vpravo své jméno a e-mailovou adresu, na kterou chcete zasílat občasné informace a klikněte na tlačítko „Souhlasím se zasíláním zpráv…“
  2. Po několika minutách se podívejte do Vámi zadané e-mailové schránky a hledejte email s odkazem pro ověření funkčnosti zadané e-mailové adresy.
  3. V daném e-mailu klikněte na potvrzovací odkaz.
  4. Gratulujeme, jste přihlášeni k odběru občasných informací!

FAQ – aneb často kladené otázky

Proč kliknout na ověřovací odkaz?

Dodržujeme zákony, antispamovou politiku a zásady e-mailové komunikace. Kliknutím na ověřovací odkaz si ověřím, že Vámi zadaná e-mailová adresa pro odběr zajímavostí je funkční a nebyla zadána například nechtěně s překlepem apod.. Zprávy zasílám výhradně odběratelům, kteří si sami zažádali o odběr informací z daného webu! Pokud nekliknete na ověřovací odkaz ve Vaší e-mailové schránce, nebudete dostávat žádné vyžádané informace!

Žádný e-mail s ověřovacím odkazem v e-mailové schránce nevidim, co dál?

V pořádku. Čas od času se stává, že mé zprávy některému z nových odběratelů spadne do SPAMové schránky. Stává se to především u velmi přísných českých e-mailových serverů. Podívejte se do SPAMového koše a v něm pravděpodobně tento hledaný e-mail naleznete. Mnou zaslanou zprávu si přetáhněte na „white list“, nebo označte že se nejedná o spam. K rozesílání občasných informací využívám mailingový systém zahraničního provozovatele a převážně české přísné antispamové e-mailové servery někdy vyhodnotí nového odesilatele jako nevyžádanou poštu. Pokud by každý odesilatel dodržoval zákony a neposílal zprávy jednoznačně nevyžádané a silně obtěžující (zvláště zahraniční odesilatelé), pak by spamový koš byl vždy prázdný…

Pokud se Vám nepodařilo potvrdit ověřovací odkaz, kontaktujte mne a vyřešíme záhadu co nejrychleji!